STRONA GŁÓWNA‎ > ‎AKTUALNOŚCI‎ > ‎

WiT Warszawa spotkanie z Akceptacja

opublikowane: 26 maj 2014, 07:24 przez grupa "Wiara i Tęcza" Warszawa

Kochani,

Zapraszamy wszystkich WiTowców i nie tylko – w najbliższy czwartek (29.05.2014 r.)  do Lambdy   (ul. Żurawia 24a lok. 4, Warszawa)  na spotkanie z rodzicami ze stowarzyszenia Akceptacja, skupiającego rodziców oraz innych bliskich osób LGBT. Gościem spotkania będzie m.in. Pani Elżbieta Szczęsna – założycielka oraz prezeska stowarzyszenia, osoba znana w przestrzeni publicznej z działalności na rzecz akceptacji mniejszości seksualnych, laureatka  niemieckiej nagrody Respektpreis 2013, przyznawanej osobom szczególnie zaangażowanych w działalność na rzecz praw lesbijek, gejów i osób transpłciowych.

Więcej informacji o Stowarzyszeniu i osobie pani Elżbiety Szczęsnej znajdziecie na stronie internetowej Stowarzyszenia Akceptacja:  http://akceptacja.cyberon.com.pl).

Zachęcamy do zaproszenia na spotkanie również rodziców lub innych osób, które zmagają się z problemem akceptacji swoich najbliższych z uwagi na ich orientację seksualną. Będziemy mówić m.in. o tym, jak rozmawiać z naszymi bliskimi o sobie, czy warto się ujawniać, co przy tej okazji  zyskujemy, i czy coś tracimy?  

 Spotkanie z rodzicami z Akceptacji odbędzie się o godz. 19.00 (czwartek - 29.05.2014 r.)


Serdecznie zapraszamy!

Comments