STRONA GŁÓWNA‎ > ‎AKTUALNOŚCI‎ > ‎

Zakonnice odchodzą po cichu - spotkanie w Warszawie i w Krakowie

opublikowane: 30 mar 2016, 05:25 przez AB Kapturkiewicz   [ zaktualizowane 30 mar 2016, 05:43 ]


Zapraszamy na spotkania i rozmowy z  Martą Abramowicz na temat jej książki o zakonnicach.
To bardzo ważny temat.
Co robić i jak pomagać, aby osoby wybierające życie w zakonie były głeboko świadome nadrzędnego celu i dobrze przygotowane rozwojowo. Aby otrzymywały potrzebną pomoc od przełożonych, rodzin i otoczenia. Wtedy gdy wytrwają w swoim powołaniu, jak również w czasie kryzysu i po odejściu. Jak pomagać im odnaleźć się w świecie po opuszczeniu klasztoru.
Pamiętajmy - najważniejszy jest człowiek, a nie ambicje otoczenia co do jego duchowej "kariery" ! Bóg kocha zawsze !


Zaproszenie od Marty :


Serdecznie zapraszam na spotkania ze mną i książką "Zakonnice odchodzą po cichu". Napisałam ją, bo historie byłych zakonnic wydały mi się bardzo bliskie. Bo to opowieść o chęci czynienia dobra, odwadze i wykluczeniu. O pójściu swoją drogą, za tym, co się uważa za słuszne. I też dlatego, że zawsze chciałam pisać książki :)

Zapraszam więc na świętowanie premiery, czyli book party, które odbędzie się  w Warszawie w sobotę, 2 kwietnia o godzinie 19.00 w Teatrze Powszechnym. Mistrzem ceremonii będzie Roman Kurkiewicz. 

Spotkanie w Krakowie odbędzie się w niedzielę, 3 kwietnia, o godzinie 17 w Spółdzielni Ogniwo, ul Paulińska 28, I piętro. Poprowadzi je dziennikarka i historyczka specjalizująca się w historii Kościoła, Anna Makówka-Kwapisiewicz.


Marta Abramowicz

Comments